Diskusní téma: Kniha návštěv

Zkušební kolejiště

Václav Schindler | 14.09.2019

Zdravím.
Zaujalo mě "Zkušební kolejiště" v sekci "Domácí kolejiště". Obzvláště upravená verze je parádní. Něco takového bych chtěl postavit na projíždění modelů. Mochu se zeptat na rozměry kolejiště? Nemáte náhodou více fotek ve větší velikosti, popř. více fotek během stavby?

Díky moc.

Václav

kontakt

Juraj | 22.05.2019

Dobrý deň.
Prosím Vás, vie mi niekto daž kontakt na pánov Petra Macháče a Honzy Rosenauera, kvôli prerábke? Vopred ďakujem.

Re: kontakt

Dan | 21.07.2019

Ahoj Juraji,
posli nám Tvůj mail a my jej přepošleme na zmíněné pány. Dan

Osvětlení

Jiří Kubík | 25.04.2018

Ahoj, sleduji vaše stránky,prima, teď mě zaujalo osvětlení. Něco už na kolejišti mám , ale to je dávno co jsem na něm něco dělal. Nyní mám novou inspiraci a něco doplním, vypadá to efektně,
Ať se vám dále daří.
Jirka

Re: Osvětlení

Dan | 01.05.2018

Ahoj Jirko,
je fajn, že sdílené materiály a postupy najdou uplatnění. Pokud by jsi potřeboval více informací, ozvi se. Dan

Děkuji za nápady i zprostředkované zboží :)

Martin Kozub | 18.12.2017

Jako ostatní přede mnou musím pochválit Vaši snahu. Pěkný web a je úžasné, že je živý a stále aktualizovaný. Stejně tak chválím i Vaše další weby jako Zababov a nscale, na všech člověk najde spoustu zajímavých a užitečných informací :).

Jsem fakticky začínající N-kař. V dětských letech jsem měl pouze H0 a kvůli rozměrům tak maximálně na koberci. Proto musím začínat na zelené louce, což je poměrně finančně náročné, ale to místo, které se ušetří, za to stojí :).

Re: Děkuji za nápady i zprostředkované zboží :)

Dan | 27.12.2017

Ahoj Martine,
díky moc za pochvalu za náš web! Web www.zababov.cz je klubový a stará se o něj Filip Došek. No a www.nscale.cz je web Daniela Buchtely, tak pochvala patří jemu.

Dan

DÍKY ZA PLNO NÁPADŮ A PĚKNOU TVORBU

TROJAN JIŘÍ | 08.04.2017

PŘED 40-TI LETY JSEM SE STĚHOVAL A TAK JSEM SLOŽIL KOLEJIŠTĚ A PŘÍSLUŠENSTVÍ DO KRABIC.SBÍRAL JSEM PIKO -N.V TÉ DOBĚ JSEM JEZDIL DO ŽITAVY A SNAŽIL JSEM SE MÍT VŠE CO SE VYROBILO.PAK JSEM TO ZABALIL A TEĎ SE BUDU SNAŽIT PRO VNOUČATA ZASE NĚCO POSTAVIT DÍKY JEŠTĚ JEDNOU ZA NÁPADY,KTERÉ SE MI BUDOU URČITĚ HODIT.SNAD SE DOŽIJU KONCE A POŠLU FOTO.JT.

Re: DÍKY ZA PLNO NÁPADŮ A PĚKNOU TVORBU

Dan | 16.08.2017

Ahoj Jirko,
jsme rádi, že Ti naše stránky jsou inspirací! Radost dětí je největší odměnou. Na fotky se budeme těšit, určitě to dotáhneš. Dan

Pekné stránky

Martin Šumaj | 22.12.2015

Zdravím, pekne udelane stranky, prehledne a srozumitelne. Uz som si stiahol program SCARM, ktory odporucate a idem designovat dalsie nekonecne variace usporiaania kolaji :-) Zaujimave su informacie o cisteni, kedze mam male kolajisko (120 x 65 cm) budem ho cistit asi pomocou toho alkoholu, ktory spominate. Samozrejme treba oskusat.
Nech sa darí.

M.Šumaj

1 | 2 >>

Přidat nový příspěvek