Jak jsem již psal, mám postaven třetí panel pro případ, že na některém z panelů pracuji. Synové tak mohou jezdit i v době, kdy dělám na některém z panelů. Nejprve měl panel jen dva jednoduché oblouky "smyčky" pro otočení vlaků. Následně jsem na ně přidal kolejovou spojku, aby šlo odstavit na druhou...
K Vánocům jsem dostal tiskárnu štítků Brother, který je k mání čas od času v Lidlu za 555 Kč. Momentálně není, ale Lidl akce opakuje. Nebo jí lze koupit i jinde. V základu je jedna páska. V Alze lze ale koupit mnoho typů pásek. Vždy je třeba vybrat barvu pásku a barvu potisku. Výsledek je vidět na...
Po měsíci od setkání jsem se konečně dostal ke zveřejnění článku ze setkání, kde jsem původně měl být jen na návštěvě. Nakonec až na pátek jsem byl na celém setkání. Divišovská sokolovna se velice osvědčila! Celý článek najdete zde.