První z vás se již rozhodli využít systém MGP na svých kolejištích a modulech. Honza proto připravil krátký článek, který pomůže se zorientovat zde. Připsal také nový článek o detektoru obsazení zde a aktuallizoval článek o servodekodéru zde.
Díky návštěvě synovce ze zahraničí jsem se dokopal ke zprovoznění mého domácího kolejiště. Jak jsem psal, půl roku jsem nemodelařil. Poslední, co jsem dělal bylo štěrkování Kořenova, a tak jsem nevěděl, zda to v krátké době vůbec zprovozním. Potěšilo mne, že po důkladném vysátí a očištění...
Po měsíci od setkání jsem se konečně dostal ke zveřejnění článku ze setkání, kde jsem původně měl být jen na návštěvě. Nakonec až na pátek jsem byl na celém setkání. Divišovská sokolovna se velice osvědčila! Celý článek najdete zde.