Po krachu firmy Digikeijs nebyla na českém trhu seriově vyráběná dostupná centrála. Honza objevil polského výrobce RailBOX, který vyrábí centrálu dokonce jetě levnější. O centrále se dočtete v novém článku zde.
Po měsíci od setkání jsem se konečně dostal ke zveřejnění článku ze setkání, kde jsem původně měl být jen na návštěvě. Nakonec až na pátek jsem byl na celém setkání. Divišovská sokolovna se velice osvědčila! Celý článek najdete zde.