První z vás se již rozhodli využít systém MGP na svých kolejištích a modulech. Honza proto připravil krátký článek, který pomůže se zorientovat zde. Připsal také nový článek o detektoru obsazení zde a aktuallizoval článek o servodekodéru zde.
Díky návštěvě synovce ze zahraničí jsem se dokopal ke zprovoznění mého domácího kolejiště. Jak jsem psal, půl roku jsem nemodelařil. Poslední, co jsem dělal bylo štěrkování Kořenova, a tak jsem nevěděl, zda to v krátké době vůbec zprovozním. Potěšilo mne, že po důkladném vysátí a očištění...
Nepovažuji se za nostalgickou osobu, ale když jsem se dozvěděl, že novému sídlu České spořitelny padne za oběť lávka přes Smíchovské nádraží, vyrazil jsem si jí den dřed demolicí nafotit. Reportáž je zde.